„Wagary ze szkołą”- pod takim hasłem odbyły się tegoroczne obchody Pierwszego Dnia Wiosny z udziałem dzieci, młodzieży oraz nauczycieli naszej placówki.

Impreza od samego początku zapowiadała się na wyjątkową. Były tańce, konkursy, zawody, słodki stół, kulinarne pokazy i degustacja dań przygotowanych przez poszczególne klasy.

Wszystkich uczestników zabawy na samym początku przywitała p. dyrektor Anna Zbrowska, która przedstawiła poszczególne punkty imprezy i zachęciła publiczność do gorącego kibicowania występującym.

Nagrywanie TIK-TOKA z wcześniej wylosowanym motywem, pokazy taneczne uczniów klas IV-VIII w ramach konkursu Class Dance, gry intelektualno-sprawnościowe: hula – hop, głuchy telefon skojarzenia czy rozpoznawanie smaków to ciekawe, a przede wszystkim kreatywne zadania, które czekały na poszczególne drużyny. W każdej konkurencji jury (złożone z nauczycieli naszej szkoły) oceniało kreatywność, zaangażowanie czy umiejętność pracy zespole.

W międzyczasie nasi uczniowie i nauczyciele mogli spróbować specjałów kulinarnych. Na stole królowały potrawy słodkie i słone, m.in. babeczki, ciasta, kremówki, rurki z kremem, nugettsy, ciasteczka francuskie z parówkami itp.

Gwoździem programu okazał się taniec rodem z Bollywood w wykonaniu…naszych nauczycieli! Zwiewne, orientalne stroje, wyraziste makijaże, mnóstwo błyskotek, bransolet i łańcuchów były znakami rozpoznawczymi występujących! Egzotyczny taniec wywołał furorę wśród publiczności, która gromkimi brawami nagrodziła nauczycielski team.

Na sam koniec imprezy p. dyrektor wręczyła pamiątkowe statuetki, medale oraz dyplomy.
            Impreza dostarczyła wszystkim niesamowitych wrażeń!

 1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

IMG 8596

IMG 8597

IMG 8598

IMG 8599

IMG 8600

IMG 8604

IMG 8605

IMG 8607

IMG 8608

IMG 8610

IMG 8613

..