21 maja 2019 roku, dzieci z Oddziału Przedszkolnego Oa i Ob w Odrzywole pojechały na wycieczkę do Radomia. Celem wyjazdu było obejrzenie spektaklu pt. ,,Co w trawie piszczy?", oraz lekcja muzealna w Muzeum wsi Radomskiej pt. ,,Od ziarenka do bochenka".

27 maja 2019 roku w Oddziałach Przedszkolnych Oa i Ob w Odrzywole odbyła się akademia z okazji Dnia Mamy. Dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz tańczyły dla swoich mam. Po skończonej akademii mamy wraz z dziećmi zasiadły do poczęstunku.

W dniu 20.02.2019r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „Zima oczami dzieci”. Dzieci dostarczyły prace wykonane różnymi technikami (kulki z bibuły, wyklejanie watą, płatki kosmetyczne, plastelina, itp.). Niestety nie wszystkie przedszkolaki wzięły udział w konkursie, dlatego prac wpłynęło tylko 4. Prace były bardzo atrakcyjne oraz wykonane różnymi technikami plastycznym. Według komisji najbardziej pracochłonna praca była wykonana przez Natalkę Jóźwicką, która zajęła I miejsce.

W dniu 14 lutego 2019 r. w oddziale przedszkolnym w Kamiennej Woli odbył się bal karnawałowy. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Pomysłowość rodziców nie miała granic. Przygotowali oni dla swoich pociech ciekawe stroje. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było spotkać Królewny, Biedronkę, Syrenkę, Elsę, Spider-man'ów, Lorda Vadera, Marshall'a.

21 stycznia, jak co roku w naszym przedszkolu zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. W tych dniach dzieci zaprosiły do przedszkola swoje kochane babcie i dziadków. Dzieci przygotowały dla nich specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Niejednej babci i dziadkowi, łezka kręciła się w oku. To były naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.