16 listopada dzieci z oddziału przedszkolnego w Odrzywole wyjechały do fabryki bombek w Piotrkowie Trybunalskim. Dzieci miały okazję zapoznać się z całym procesem powstawania bombek - od wydmuchiwania do  ozdabiania. Przedszkolaki samodzielnie ozdabiały bombki, które zabrały do domu.

W środę 14 XI 2018r przedszkolaki z oddziału przedszkolnego w Odrzywole wzięły udział  w akcji ,,Widoczny i bezpieczny przedszkolak''. Akcja została przeprowadzona przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Radomiu, jej celem jest popularyzacja przepisów ruchu drogowego oraz zasad BRD wśród przedszkolaków.Wszystkie dzieci uczestniczące w akcji otrzymały odblaskowe maskotki, natomiast placówka otrzymała odblaskowego węża spacerowego.

13 czerwca 2018 r. w naszym oddziale przedszkolnym w Kamiennej Woli odbyła się jedna z najważniejszych i najmilszych uroczystości „Dzień Rodziny”. Przedszkolaki dla Mamy i Taty zaprezentowały barwny program artystyczny pt. „Tęczowe cza cza dla Mamy i Taty”, w czasie którego Tęczowa Wróżka oraz wspomagające ją Tęczowe Krasnoludki wyczarowali łąkę pełną kolorowych kwiatów, słońce oraz kropelkę deszczu. Scena zapełniła się tęczowymi kwiatami i krasnoludkami, którzy wykonali uroczy taniec, podbił on serca całej publiczności.

Jak co roku Dzień Dziecka, to wspaniała okazja do spędzenia miłego czasu na wycieczce. W tym roku Przedszkolaki z oddziału z Kamiennej Woli pojechały do Krainy Marzeń do Radomia. Tam spędziły czas na wesołej zabawie integrując sie ze sobą poprzez zjeżdżaniu na rożnych zjeżdżalniach, szaleństwach w basenach z piłkami, jazd na rożnych karuzelach czy w autach.

W oddziałach przedszkolnych w Odrzywole odbyły się uroczyste spotkania z okazji Dnia Matki.