22 grudnia w grupie 3i 4 latków odbyło się wspólne kolędowanie. Dzieci wraz z Paniami złożyły sobie świąteczne życzenia oraz zaśpiewały kolędy. Następnie przedszkolaki zasiadły do stołu, gdzie m.in. skosztowały wcześniej upieczonych i udekorowanych przez siebie pierniczków.

Przedszkolaki z wielką niecierpliwością oczekiwały przyjścia niezwykłego gościa. Cały czas nasłuchiwały dzwonków Świętego. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tego wydarzenia wszystkie dzieci były odświętnie ubrane w czerwone mikołajowe czapeczki.

18 września wszystkie przedszkolaki wraz z wychowawczyniami Panią Dorotą Bielską, Panią Magdaleną Dziurzyńską, Panią Marią Kopytowską obchodziły Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Dzięki wspaniałej pogodzie mogliśmy ten czas spędzić na świeżym powietrzu. Na ten dzień przedszkolaki przybyły w śmiesznych nakryciach głowy. Dzieci miały okazję do świetnej i wspólnej zabawy. Grały na instrumentach, rywalizowały w różnych konkurencjach sportowych.

"Czy to jutro, czy to dziś - wszystkim jest potrzebny miś"

25 listopada br. przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Niestety w tym roku dzieci z powodu pandemii nie mogły przynieść swoich pluszowych przyjaciół do przedszkola, ale dzięki opasce z uszami stały się misiami. 

To była okazja niezwykle rzadka, mieliśmy w przedszkolu „Dzień Babci oraz Dziadka”. W tym dniu przedszkolaki prezentowały możliwości aktorskie, taneczne dla członków rodziny. Dziadkowie i Babcie mieli okazję do wspólnej zabawy ze swoimi wnukami. Po wręczeniu upominków – babciom korali, dziadkom pomponów do kluczy rodzice przedszkolaków zaprosili wszystkich gości na poczęstunek.