W dniu 14 lutego 2019 r. w oddziale przedszkolnym w Kamiennej Woli odbył się bal karnawałowy. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Pomysłowość rodziców nie miała granic. Przygotowali oni dla swoich pociech ciekawe stroje. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było spotkać Królewny, Biedronkę, Syrenkę, Elsę, Spider-man'ów, Lorda Vadera, Marshall'a.

W dniu 20.02.2019r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „Zima oczami dzieci”. Dzieci dostarczyły prace wykonane różnymi technikami (kulki z bibuły, wyklejanie watą, płatki kosmetyczne, plastelina, itp.). Niestety nie wszystkie przedszkolaki wzięły udział w konkursie, dlatego prac wpłynęło tylko 4. Prace były bardzo atrakcyjne oraz wykonane różnymi technikami plastycznym. Według komisji najbardziej pracochłonna praca była wykonana przez Natalkę Jóźwicką, która zajęła I miejsce.

Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego starannie. Grupa przygotowuje piosenki i wiersze, które będzie mogła zaprezentować przed tak wyjątkową osobą. Dzieci uwielbiają te przygotowania i mimo, że zajmują im one wiele czasu, robią to z wielką przyjemnością.

21 stycznia, jak co roku w naszym przedszkolu zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. W tych dniach dzieci zaprosiły do przedszkola swoje kochane babcie i dziadków. Dzieci przygotowały dla nich specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Niejednej babci i dziadkowi, łezka kręciła się w oku. To były naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

16 listopada dzieci z oddziału przedszkolnego w Odrzywole wyjechały do fabryki bombek w Piotrkowie Trybunalskim. Dzieci miały okazję zapoznać się z całym procesem powstawania bombek - od wydmuchiwania do  ozdabiania. Przedszkolaki samodzielnie ozdabiały bombki, które zabrały do domu.