Są takie dni w przedszkolnym kalendarzu, do których wszystkie dzieci przygotowują się bardzo solidnie i na które czekają z wypiekami na twarzy.
„Dzień rodziny” to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień.

Mama i Tata ileż te słowa mają w sobie treści. Z nimi związane są nasze najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa- nasze pierwsze radości, zabawy, marzenia, tęsknoty. Każdy z nas chowa w sercu wdzięczność za to, że dali nam najpiękniejszy dar- życie.
7 czerwca 2022 roku w przedszkolu w Kamiennej Woli odbyła się uroczystość z okazji „Dnia Rodziny.” Jest to jedna z najważniejszych uroczystości w kalendarzu imprez naszego przedszkola. 

W środę 25 maja 6-latki wraz z wychowawczynią mgr Dorotą Bielską zaprosiły rodziców na uroczystość  z okazji Dnia Mamy i Taty, zaprezentowały się w wierszach, piosenkach i pokazie tanecznym.

26 maja w oddziale przedszkolnym 5- latków odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki.

Dzieci przedstawiły swoim mamom wierszyki oraz piosenki o tematyce związanej z obchodzonym świętem. Przedszkolaki zaprezentowały się również w formie tanecznej, po czym złożyły życzenia i wręczyły wcześniej przygotowane różane drzewka. Po części artystycznej odbył się poczęstunek w niezwykle miłej i rodzinnej atmosferze.  

dsc 0542

Przedszkolaki z Odrzywołu wzięły udział  w akcji pt. "Podróż z uśmiechem". Dzieci w tym dniu przybyły z rowerami, hulajnogami, zabawkowymi samochodami, traktorami aby w praktyczny sposób poznawać zasady ruchu drogowego. Miasteczko ruchu drogowego zostało zaaranżowane na Orliku. Przedszkolaki pokonywały tory przeszkód, uczyły się odpowiedzialnego zachowania w ruchu drogowym. Nad całością czuwał dzielnicowy Pan Artur Bednarczyk. 

Tydzień Bezpieczeństwa odbył się rónież w grupie Pszczółek.