21 stycznia, jak co roku w naszym przedszkolu zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. W tych dniach dzieci zaprosiły do przedszkola swoje kochane babcie i dziadków. Dzieci przygotowały dla nich specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Niejednej babci i dziadkowi, łezka kręciła się w oku. To były naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego starannie. Grupa przygotowuje piosenki i wiersze, które będzie mogła zaprezentować przed tak wyjątkową osobą. Dzieci uwielbiają te przygotowania i mimo, że zajmują im one wiele czasu, robią to z wielką przyjemnością.

W środę 14 XI 2018r przedszkolaki z oddziału przedszkolnego w Odrzywole wzięły udział  w akcji ,,Widoczny i bezpieczny przedszkolak''. Akcja została przeprowadzona przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Radomiu, jej celem jest popularyzacja przepisów ruchu drogowego oraz zasad BRD wśród przedszkolaków.Wszystkie dzieci uczestniczące w akcji otrzymały odblaskowe maskotki, natomiast placówka otrzymała odblaskowego węża spacerowego.

16 listopada dzieci z oddziału przedszkolnego w Odrzywole wyjechały do fabryki bombek w Piotrkowie Trybunalskim. Dzieci miały okazję zapoznać się z całym procesem powstawania bombek - od wydmuchiwania do  ozdabiania. Przedszkolaki samodzielnie ozdabiały bombki, które zabrały do domu.

13 czerwca 2018 r. w naszym oddziale przedszkolnym w Kamiennej Woli odbyła się jedna z najważniejszych i najmilszych uroczystości „Dzień Rodziny”. Przedszkolaki dla Mamy i Taty zaprezentowały barwny program artystyczny pt. „Tęczowe cza cza dla Mamy i Taty”, w czasie którego Tęczowa Wróżka oraz wspomagające ją Tęczowe Krasnoludki wyczarowali łąkę pełną kolorowych kwiatów, słońce oraz kropelkę deszczu. Scena zapełniła się tęczowymi kwiatami i krasnoludkami, którzy wykonali uroczy taniec, podbił on serca całej publiczności.