To była okazja niezwykle rzadka, mieliśmy w przedszkolu „Dzień Babci oraz Dziadka”. W tym dniu przedszkolaki prezentowały możliwości aktorskie, taneczne dla członków rodziny. Dziadkowie i Babcie mieli okazję do wspólnej zabawy ze swoimi wnukami. Po wręczeniu upominków – babciom korali, dziadkom pomponów do kluczy rodzice przedszkolaków zaprosili wszystkich gości na poczęstunek.

 

Dzieci z oddziału przedszkolnego 5-latków w Odrzywole  wzięły czynny udział w akcji ,,Szkoła do hymnu" i odśpiewały hymn w całości.

 

21 maja 2019 roku, dzieci z Oddziału Przedszkolnego Oa i Ob w Odrzywole pojechały na wycieczkę do Radomia. Celem wyjazdu było obejrzenie spektaklu pt. ,,Co w trawie piszczy?", oraz lekcja muzealna w Muzeum wsi Radomskiej pt. ,,Od ziarenka do bochenka".

W poniedziałek 23 września przedszkolaki obchodziły ,,Dzień przedszkolaka''. Od samego rana dzieci czyniły przygotowania na powitanie gościa - Pani Jesieni. Dekorowały salę oraz ozdabiały w jesienne motywy czapeczki. Kiedy zjawił się oczekiwany gość przedszkolaki pięknie prezentowały poznane piosenki i wierszyki. Wspólnie z przybyłym gościem robiły sok z jesiennych jabłek, bawiły się z parasolem, balonami oraz chustą animacyjną.

27 maja 2019 roku w Oddziałach Przedszkolnych Oa i Ob w Odrzywole odbyła się akademia z okazji Dnia Mamy. Dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz tańczyły dla swoich mam. Po skończonej akademii mamy wraz z dziećmi zasiadły do poczęstunku.