13 czerwca 2018 r. w naszym oddziale przedszkolnym w Kamiennej Woli odbyła się jedna z najważniejszych i najmilszych uroczystości „Dzień Rodziny”. Przedszkolaki dla Mamy i Taty zaprezentowały barwny program artystyczny pt. „Tęczowe cza cza dla Mamy i Taty”, w czasie którego Tęczowa Wróżka oraz wspomagające ją Tęczowe Krasnoludki wyczarowali łąkę pełną kolorowych kwiatów, słońce oraz kropelkę deszczu. Scena zapełniła się tęczowymi kwiatami i krasnoludkami, którzy wykonali uroczy taniec, podbił on serca całej publiczności.

Jak co roku Dzień Dziecka, to wspaniała okazja do spędzenia miłego czasu na wycieczce. W tym roku Przedszkolaki z oddziału z Kamiennej Woli pojechały do Krainy Marzeń do Radomia. Tam spędziły czas na wesołej zabawie integrując sie ze sobą poprzez zjeżdżaniu na rożnych zjeżdżalniach, szaleństwach w basenach z piłkami, jazd na rożnych karuzelach czy w autach.

W oddziałach przedszkolnych w Odrzywole odbyły się uroczyste spotkania z okazji Dnia Matki.

„Jest karnawał, w karnawale wszyscy urządzają bale” – i w Przedszkolu w Kamiennej Woli odbył się bal karnawałowy. W środę 7 lutego 2018 roku sala przedszkolna wyglądała bajecznie i kolorowo, przystrojona kolorowymi balonami, obrazkami tańczących par oraz maskami pokolorowanymi przez dzieci.
Przepięknie przebrane przedszkolaki z dumą prezentowały wymyślne stroje. 

W dniu 1 lutego 2018r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka.

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu dzieci z przedszkola w Kamiennej Woli również pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach i wspólnie ze swoimi paniami (p. Ewą Markiewicz i p. Magdaleną Gosa) przygotowały dla nich przedstawienie.