W pierwszym tygodniu maja dzieci z grupy 3-4 latków podczas pracy zdalnej realizowały tematy związane z muzyką, tańcem i teatrem. A to prace naszych przedszkolaków.

3 i 4 latki w minionym tygodniu nauki zdalnej świętowali ,,Światowy Dzień Pingwina’’, który obchodzony jest 25 kwietnia. Przedszkolaki również poznali Stolice Polski, symbole i barwy narodowe. Otrzymując zdjęcia od rodziców , możemy oglądać efekty ich pracy.

Grupa ,,Krasnoludków’’ w minionym tygodniu bardzo chętnie uczestniczyła w zajęciach . Realizowane były tematy o smacznych owocach i warzywach, a także o dobrych manierach .

Dzieci wykonały między innymi parce plastyczne takie jak ,,Gruszka’’ i ,,Wesoła marchewka’’.

W kolejnym tygodniu pracy zdalnej 3 i 4 latki nauczyły się jak dbać o Naszą Planetę i odpowiednio segregować śmieci. Świętowały także Dzień Ziemi, który obchodzony jest  22 kwietnia. Oto efekty naszej pracy zdalnej.

                                                                                                             L.K.

WIELKANOCNE PRACE PLASTYCZNE

3 i 4 latki z okazji Świąt Wielkanocnych wykonały piękne pisanki, mega kolorowanki, kurczaczki itd.. Kilkoro dzieci wzięło udział w Wiosenno-Wielkanocnym konkursie zdalnym zorganizowanym przez wychowawczynie. Dzieci przygotowały pisanki, kartki świąteczne.