12 marca w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski, którego celem było uwrażliwianie na kulturę i piękno żywego słowa, prezentacja umiejętności artystycznych i językowych, rozwój zdolności recytatorskich, a także uczenie zdrowej rywalizacji w przyjaznej atmosferze.

Członkowie komisji konkursowych w kategorii klas 0-III przyznali I miejsce Alicji Niemirskiej z kl. IVa, natomiast w kategorii klas V-VIII Julii Kopytowskiej - uczennicy klasy VIII a.

Dziewczęta będą reprezentowały naszą szkołę podczas eliminacji powiatowych 41. Ogólnopolskiego Małego Konkursu Recytatorskiego, który odbędzie się 26 marca 2024 r. w sali widowiskowej Domu Kultury w Przysusze.

Za wybitną interpretację głosową wyróżniono również:

Hannę Niemirską z kl. I b

Natalię Jóźwicką z kl. III a

Lenę Gapys z kl. IV b

Natalię Łaską z kl. II a

Jagodę Wasiak z kl. IV a

Kornelię Kumór z kl.Va

Gabrielę Głąb z kl. VI a

Paulinę Podmanicką z kl.VI a

Kalinę Mosionek z kl. VII b

         Wszystkim uczestnikom gratulujemy, a uczennicom, które będą reprezentowały naszą szkołę na kolejnym szczeblu konkursu, życzymy powodzenia!

18

19

20

21

13

17

.