Dzień książki w naszej szkole był dniem wyjątkowym, poświęconym bajkom uwielbianym przez dzieci. Tego dnia po korytarzach szkoły przechadzały się dzieci przebrane za postacie z bajek m.in. za Kota w butach, Kaczkę -Dziwaczkę, Pinokia. Spotkanie z kl.0-3 rozpoczęło się od inscenizacji, w których wystąpili starsi koledzy i koleżanki z kl.4-5. Uczniowie wcielili się w role bohaterów z bajek: ‘’ Kubuś Puchatek” , ‘’ Królewna Śnieżka”, ‘’Czerwony Kapturek”.

Barwna scenografia, odpowiednia oprawa muzyczna, a przede wszystkim świetna gra aktorska sprawiły, że dzieci były pod wrażeniem występów, każdą inscenizację nagradzały gromkimi brawami. Całość spotkania dopełniły występy klasowe. Dzieci z kl. 0-3 zaprezentowały przed publicznością znane piosenki:

Kl.0a- WITAJCIE W NASZEJ BAJCE

Kl.0b- PSZCZÓŁKA MAJA

Kl. I a- KACZKA-DZIWACZKA

Kl. I b- NA WYSPACH BERGAMUTACH

Kl. II a- LEŃ

Kl. III a- GÓRY DO GÓRY

Występy najmłodszych wykonawców ożywiły całą widownię. Na scenie i wśród publiczności nie zabrakło tańca, śpiewu a przede wszystkim uśmiechów na twarzach . Spotkanie, któremu towarzyszyło hasło Z KSIĄŻKĄ ZA PAN BRAT przebiegło w wesołej i przyjemnej atmosferze.

SW42

..

SW40

SW38

SW36

SW35

SW34

SW22

SW19

SW17

SW12

SW9

SW4

SW1

....