Wsparcie psychologiczne w szkole - Psycholog szkolny pozostaje do dyspozycji uczniów w godzinach pracy według grafiku zamieszczonego na stronie szkoły oraz w e-dzienniku.

 

Basia Kwiecień-Jakubiak

 

W dniu dzisiejszym uczniowie klas I-III z naszej szkoły wzięli udział w akcji edukacyjnej „Bezpieczna Szkoła Krokodylka Tirka".

Głównym celem programu jest promowanie wśród dzieci bezpiecznych zachowań na drodze i wyczulanie na niebezpieczeństwa, mogące wystąpić w ruchu drogowym.

4 stycznia 2021r. uczniowie, po okresie nauki zdalnej, rozpoczęli ferie zimowe. Jest to okres szczególnie trudny dla dzieci i młodzieży, ze względu na liczne ograniczenia, w szczególności dotyczące kontaktów społecznych, w tym rówieśniczych. W okresie ferii zimowych uczniowie i rodzice mogą korzystać ze wsparcia, jakie oferuje Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Przysusze. Placówka działa bez ograniczeń, zgodnie z wewnętrznymi procedurami funkcjonowania w stanie epidemii SARS-CoV-2.

Zapraszamy zainteresowanych do udziału w konferencji online z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu. Dowiemy się między innymi, jak uchronić się przed niebezpieczeństwem oraz pozytywnie zaaranżować cyfrową przestrzeń. A na koniec muzyczny recital.

Konkurs plastyczny 

Zapraszam wszystkich do udziału w konkursie plastycznym na najciekawszą pracę o prawach dziecka.

Zdjęcie lub skan pracy należy przesyłać w terminie do 10 grudnia 2020r. na adres mailowy psychologa szkolnego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Najciekawsze prace w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-IV oraz klasy V-VIII będą wysłane na konkurs do organizatorów. Dla zwycięzców planowane sa atrakcyjne nagrody.