28 maja przedszkolaki z grupy „Jeżyki” i „Biedronki’ wyjechały na wycieczkę autokarową do Sandomierza. Pogoda dopisywała, toteż po przybyciu na miejsce dzieci pod opieką nauczycielek i Pani przewodnik z przyjemnością spacerowały po rynku Starego Miasta.

„CUDOWNYCH RODZICÓW MAM" - pod takim hasłem w oddziale przedszkolnym grupy dzieci pięcioletnich „Sówki” mieszczącym się w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Odrzywole, w miłej i rodzinnej atmosferze, 4 czerwca obchodzony był Dzień Rodziny.

20 maja przedszkolaki z grupy 05 „Sówki” wraz ze swoimi Paniami wybrały się do Urzędu Pocztowego w Odrzywole, po to, żeby wysłać zaproszenia dla swoich rodziców na zbliżające się Święto Rodziny.

Każde dziecko o tym wie: Chcesz być zdrowy – ruszaj się! Sport to bardzo ważna sprawa, są reguły, jest zabawa…..
Przedszkolaki wzięły udział w sportowym wydarzeniu ” Sprintem do maratonu” . W biegu do zdrowia wszystkim dopisywały dobre humory .

23 maja grupa przedszkolna 05 „Sówki” wraz z Rodzicami i swoimi Paniami uczestniczyła w wycieczce do bajkowej krainy „Magicznych Ogrodów” - parku tematycznego w Trzciankach koło Janowca.