Dzień Dobry, 

Placówka Terenowa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Przysusze uprzejmie informuje, że Związek Młodzieży Wiejskiej organizuje wypoczynek letni dla dzieci rolników z województwa mazowieckiego w terminach: 22 - 30 czerwca 2024 r. w Chłapowie oraz 1 - 9 lipca 2024 r. w Sławie.  

Wypoczynki skierowane są do dzieci i młodzieży poniżej 16 roku życia (urodzonych po 1 stycznia 2008 r.), minimalna granica wieku to 8 lat, których co najmniej jeden rodzic podlega ubezpieczeniu KRUS w pełnym zakresie.   Możliwy jest udział uczestników nie podlegającym ubezpieczeniu KRUS. Uczestnik w tym przypadku pokrywa pełną płatność za turnus.

Wypoczynek letni w formie kolonii dla dzieci rolników w 2024 roku został dofinansowany ze środków Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników w kwocie 1 200,00 zł na każdego uczestnika. Odpłatność uczestników podlegających ubezpieczeniu KRUS wynosi 750 zł. Koszt uczestnika ZUS 1 950 zł.

Zwracam się z prośbą o rozpowszechnienie informacji dot. kolonii letnich dla dzieci rolników z województwa mazowieckiego na tablicach ogłoszeń oraz stronach internetowych Urzędu. W załączniku plakaty dotyczące kolonii.  Więcej informacji u koordynatorów (tel. 504 025 738, e-mail -   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) oraz na stronie na platformie Facebook: https://www.facebook.com/zmw.maz

Z poważaniem

Karol Kucharczyk

Starszy Inspektor

Kolonie nad jeziorem

Kolonie nad morzem