„Zdrowo i wesoło” pod takim hasłem odbyły się w naszej szkole obchody I-ego Dnia Wiosny.                                                              

Jeszcze nigdy na tak dużą skalę nie mieliśmy okazji uczestniczyć w działaniach integrujących całą społeczność szkolną w tak kreatywny i nietuzinkowy sposób.     

Pokaz mody wiosennej, przeciąganie liny i mecz siatkówki (nauczyciele kontra uczniowie), skecz grupy teatralnej, bieg „ze związanymi nogami” reprezentantów poszczególnych oddziałów, nagranie klasowego Tik-Toka, taniec Belgijka, czy wreszcie jakże emocjonujące występy naszych cheerleaderek nie miały sobie równych. Była świetna zabawa, dobry humor i przede wszystkim życzliwa atmosfera, która udzielała się uczniom i nauczycielom. Całość dopełniły atrakcyjne nagrody: słodkie upominki, puchary, medale, vouchery na „niepytanie” :-) . Jednym słowem "działo się" :-)

Dzieciaki rywalizowały ze sobą w różnych konkurencjach, wspaniale się przy tym bawiąc i miło spędzając czas. Nie było przegranych, wszyscy okazali się zwycięzcami. Górę wzięły dobra zabawa i pozytywne emocje.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku ponownie staniemy do wspólnych rozgrywek i atrakcji, które dostarczą niezapomnianych wrażeń.

Odpowiedzialność za całokształt wiosennej imprezy przypadła opiekunkom Samorządu Uczniowskiego oraz nauczycielom wychowania fizycznego p. Ewelinie, p. Beacie, p. Małgosi, p.Kamilowi. Zielone świato do przygotowań dała Pani Dyrektor Anna Zbrowska, która m.in. ufundowała nagrody.

Do zobaczenia za rok!

Zdjęcia w galerii zdjęć