1 kwietnia 2019 roku absolwentka naszej Szkoły, Iza Jackowska (rocznik 2007), obroniła z wyróżnieniem pracę doktorską z zakresu prawa rynku kapitałowego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Jej praca dotyczyła administracyjnoprawnych aspektów odpowiedzialności uczestników publicznego obrotu instrumentami finansowymi.

Ciesząc się z sukcesów naszych absolwentów, zachęcamy wszystkich uczniów do odkrywania swoich zainteresowań i podejmowania ambitnych wyzwań – edukacyjnych, artystycznych i sportowych – pamiętając, że w każdym tkwi oryginalny potencjał, który warto w sobie dostrzec i rozwijać.

„Gdy stanąłem w lesie na rozstaju dróg podążyłem tą mniej uczęszczaną, i wiedziałem, że to znaczy już, że jest inaczej.”

/N. H. Kleinbaum, „Stowarzyszenie Umarłych Poetów”/

 

Gratulujemy Izie uzyskania tak zaszczytnego tytułu Doktora Prawa. Cieszymy się razem z nią, jesteśmy dumni, że tak się pnie po szczeblach edukacji. Życzymy wielu sukcesów i satysfakcji, wspaniałej kariery i wilele osiągnięć, a także powodzenia w  życiu osobistym.

 

iza