„Daj włos” to akcja organizowana przez Fundację Rak’n’Roll, mająca na celu zbiórkę włosów na peruki dla osób chorych na nowotwory. W naszej szkole znalazły się dobre serduszka, które zechciały oddać swoje zdrowe, piękne włosy na ten szczytny cel. Dziewczęta wraz z opiekunkami 29 października udały się do salonu fryzjerskiego Patja współpracującego z fundacją, aby tam obciąć swoje włosy.

Uczennice: Martyna Królikowska, Amelia Zagdańska, Kinga Fornalczyk, Karolina Waśkiewicz, Wiktoria Kopczyńska oraz Katarzyna Wielgus ścięły od 25 do 35cm włosów. Natomiast Anastazja Spoczyńska, Marta Pilich i Wiktoria Łaska oddały obcięte już wcześniej włosy. W nowych, pięknych fryzurach oraz delikatnym makijażu dziewczęta miały profesjonalną sesję zdjęciową wykonaną przez fotografa z Precious Moments Photography. Oprócz nowego image’u, ślicznych zdjęć uczennice mają na swoim koncie bardzo piękny gest, pokazujący ich wspaniałe wnętrze.

Akcję w naszej szkole koordynowały panie: Katarzyna Niemirska, Beata Zbrowska-Głąb oraz Katarzyna Gniadek.

K.N.

Galeria zdjęć:

DAJ WŁOS
DAJ WŁOS DAJ WŁOS
DAJ WŁOS
DAJ WŁOS DAJ WŁOS
DAJ WŁOS
DAJ WŁOS DAJ WŁOS
DAJ WŁOS
DAJ WŁOS DAJ WŁOS
DAJ WŁOS
DAJ WŁOS DAJ WŁOS
DAJ WŁOS
DAJ WŁOS DAJ WŁOS
DAJ WŁOS
DAJ WŁOS DAJ WŁOS
DAJ WŁOS
DAJ WŁOS DAJ WŁOS
DAJ WŁOS
DAJ WŁOS DAJ WŁOS
DAJ WŁOS
DAJ WŁOS DAJ WŁOS
DAJ WŁOS
DAJ WŁOS DAJ WŁOS
DAJ WŁOS
DAJ WŁOS DAJ WŁOS
DAJ WŁOS
DAJ WŁOS DAJ WŁOS
DAJ WŁOS
DAJ WŁOS DAJ WŁOS
DAJ WŁOS
DAJ WŁOS DAJ WŁOS
DAJ WŁOS
DAJ WŁOS DAJ WŁOS
DAJ WŁOS
DAJ WŁOS DAJ WŁOS
DAJ WŁOS
DAJ WŁOS DAJ WŁOS
DAJ WŁOS
DAJ WŁOS DAJ WŁOS
DAJ WŁOS
DAJ WŁOS DAJ WŁOS
DAJ WŁOS
DAJ WŁOS DAJ WŁOS
DAJ WŁOS
DAJ WŁOS DAJ WŁOS
DAJ WŁOS
DAJ WŁOS DAJ WŁOS
DAJ WŁOS
DAJ WŁOS DAJ WŁOS
DAJ WŁOS
DAJ WŁOS DAJ WŁOS